Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

stage_image

Nový VW Multivan vybavený z výroby pneumatikami Continental

19/09/2022
Continental_PP_AllSeasonContact

Volkswagen vybavuje nový Multivan zo závodu celoročnými pneumatikami AllSeasonContact s rozmermi 16 a 17 palcov.

  • Schválenie originálnej výbavy pre celoročné pneumatiky AllSeasonContact v rozmeroch 16 a 17 palcov
  • Vynikajúci výkon na zasnežených a suchých vozovkách vďaka novej zmesi pneumatík a špeciálnej konštrukcii
  • Zameranie na optimalizáciu valivého odporu pre vysokú energetickú účinnosť (EU štítok pneumatík A)

Volkswagen Úžitkové vozidlá spolieha na pneumatiky Continental a vybavuje nový Multivan zo závodu celoročnými pneumatikami AllSeasonContact o rozmeroch 16 a 17 palcov.

Prémiová celoročná pneumatika odolá poveternostným podmienkam 365 dní v roku. Vďaka špeciálnej zmesi pneumatík s vysokým podielom siliky a špeciálnych výkonnostných živíc sa AllSeasonContact vyznačuje prvotriednou trakciou a brzdením. Brzdné sily sú obzvlášť dobre prenášané na vozovku prostredníctvom pneumatík. Výsledok: kratšia brzdná dráha, najmä v chladnom období na zasnežených cestách. AllSeasonContact má zároveň vynikajúci brzdný výkon v lete na suchej a mokrej vozovke. Umožňuje to špeciálna geometria ramennej drážky, ktorá vedie k lepšiemu odvodu vody. Ramenná drážka tiež poskytuje dodatočnú stabilitu v zákrutách a výnimočný bočný aquaplaning.

Pneumatika AllSeasonContact sa vyznačuje obzvlášť vysokou energetickou účinnosťou, ktorá bola ohodnotená značkou EÚ s hodnotou A. Vďaka tomu je AllSeasonContact lídrom vo svojom segmente. Túto špeciálnu optimalizáciu valivého odporu bolo možné dosiahnuť prostredníctvom optimálnej rovnováhy medzi rozložením zmesi, geometriou a hrúbkou bočnej steny. Nízky valivý odpor prispieva k nižšej spotrebe paliva a tým k zníženiu emisií CO2.

Rôzne odborné časopisy uznali Continental AllSeasonContact za jeho všestrannosť. Tento všestranný špecialista nedávno zvíťazil v celoročnom teste časopisu Gute Reise (číslo 9/22), čím potvrdil úspechy v testoch Auto Zeitung (19/21) a AutoBild (40/21).

Nasledujúce produkty a veľkosti sú pre nový VW Multivan schválené na mnohých trhoch:

AllSeasonContact, 215/65 R16 102H XL

AllSeasonContact, 235/55 R17 103H XL


Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289

Na stiahnutie