Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

stage_image

Magazín Auto Zeitung: Continental WinterContact TS 850 P je „veľmi odporúčaná“

25/09/2018
WinterContact™ TS 850 P
  • Zimná pneumatika od spoločnosti Continental získala v hodnotení časopisu Auto Zeitung najvyššie hodnotenie
  • Redakcia testovala deväť modelov pneumatík s rozmerom 235/60 R 18 pre vozidlá SUV

Časopis Auto Zeitung ohodnotil pneumatiku WinterContact TS 850 P SUV známkou „veľmi odporúčaná“ (vydanie 21/18). Tým získal špecialista na zimné obdobie od spoločnosti Continental najvyššie ocenenie, ktoré redakcia udelila. Odborníci z Kolína v rámci svojho testu podrobili skúške deväť modelov pneumatík na zimné používanie na vozidlách SUV s rozmerom 235/60 R 18 na mokrej a suchej vozovke, ako aj na snehu. V záverečnom hodnotení ohodnotili pneumatiku od spoločnosti Continental ako „vyváženú, ktorá sa veľmi dobre prezentuje v každom smere“.

Vyváženosť potvrdili namerané hodnoty: Pneumatika z vývojového oddelenia v Hannoveri dosiahla solídne hodnoty v rámci bezpečnosti jazdy a trakcie na snehu, na mokrej a suchej vozovke sa prezentovala krátkymi brzdnými dráhami a presvedčila najnižším valivým odporom spomedzi všetkých testovaných pneumatík – dôležitý faktor pre nízku spotrebu paliva.

Spoločnosť Continental v tomto roku opäť rozšírila svoju ponuku zimných pneumatík. Pre malé osobné automobily až po strednú triedu automobilov je tak k dispozícii pneumatika WinterContact TS 860. Pneumatika WinterContact TS 850 P je dobrou voľbou pre výkonnejšie osobné automobily a SUV, zatiaľ čo pneumatika WinterContact TS 860 S bola vyvinutá pre osobné automobily a športové vozidlá s vysokým výkonom.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289