Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

stage_image1_lg

Vision Zero

Vision Zero - Odpočítavanie k nule

Ako spoločnosť Continental pretvára budúcnosť každodenného jazdenia.

Spoločnosť Continental je priekopníkom v oblasti bezpečnosti na vozovke už viac ako 140 rokov. V súčasnosti sa spoločnosť odhodlala dosiahnuť novú úroveň: pomocou koncepcie Vision Zero.

Štart

Od najlepších výsledkov pri brzdení k nulovému počtu smrteľných úrazov, zranení a nehôd.

Ako jeden z najväčších odborníkov na bezpečnosť vo svete si spoločnosť Continental predsavzala, že dosiahne tri míľniky: od najlepších výsledkov pri brzdení k nulovému počtu smrteľných úrazov, zranení a nehôd. A má na to dobré dôvody. Iba spoločnosť Continental pozná každý detail celého procesu brzdenia – od brzdového pedála až po pneumatiku.

Bezpečnosť na vozovke sa začína tam, kde sa pneumatika dotýka jej povrchu. Spoločnosť Continental známa rozsiahlymi odbornými znalosťami v oblasti pneumatík zlepšuje bezpečnosť na vozovke po celom svete už viac ako storočie. Preto chceme čo najviac vodičov oboznámiť s výhodami bezpečnosti, ktoré získajú používaním špičkových pneumatík nahustených na správny tlak a s adekvátnou hĺbkou dezénu.

Okrem inovatívnych pneumatík už vyvinula spoločnosť Continental Automotive Group aj revolučné technológie, ktoré v súčasnosti nájdete vo väčšine moderných automobilov: napríklad ABS, ESC a EBA. A to nie je zďaleka všetko. Vďaka neustálemu nárastu inteligentných automobilov máme vyšší potenciál, ako dosiahnuť našu koncepciu „Vision Zero“ než kedykoľvek predtým.

Spoločnosť Continental s hrdosťou poskytuje holistické odborné znalosti v kľúčových technológiách na dosahovanie vyššej bezpečnosti na vozovke, čím dláždi cestu koncepcii „Vision Zero“.

Infografika “Bezpečné ulice”

Infografika: Bezpečné ulice

Fakty & čísla o aktuálnej situácii a o víziách spoločnosti Continental.

Viac tu

Infografika “Nepodceňujte pneumatiky.”

Infografika: Nepodceňujte pneumatiky

Pneumatiky sú kľúčovým faktorom pre celkové jazdné výkony.

Viac tu

Infografika EBA "Bezpečnosť na vašej strane."

Infografika: EBA

Detailné informácie o Núdzovom brzdovom asistentovi Continental.

Viac tu

Infografika ESC / ABS "Pomáhať a chrániť."

Infografika: ESC / ABS

Elektronický stabilizačný Control (ESC) a Anti-lock Brake System (ABS) vám pomáha.

Viac tu