Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

Nasledujúca Tour de France sa začne v Kodani v r

Tage
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
Stunden
0 0 0 0
0 0 0 0
Minuten
0 0 0 0
0 0 0 0
Sekunden
0 0 0 0
0 0 0 0

Tour de France

tour de france

Spoločnosť Continental sponzoruje najväčšie cyklistické preteky na svete - Tour de France, ktoré sa vo Francúzsku konajú každoročne už od roku 1903. Medzinárodná platforma predstavuje pneumatiky Continental v prostredí každoročných cyklistických pretekov náročných na vysoké výkony. Niekoľko zúčastnených tímov svetového turné v pretekoch dôveruje ručne vyrobeným pneumatikám pre bicykle Continental z nemeckého Korbachu. Spoločnosť Continental vybavuje špeciálnymi značkovými pneumatikami PremiumContact 6 aj oficiálne vozidlá. Tieto pneumatiky sú navrhnuté v sídle spoločnosti v nemeckom Hannoveri a vyrábajú sa vo francúzskom meste Sarreguemines. Na začiatku cyklistickej sezóny sú pneumatiky namontované oficiálnej flotile Tour de France v Evry pri Paríži. Počas pretekov čelia pneumatiky automobilu náročným podmienkam, ako sú napr. náhle zmeny počasia, rôzne povrchy vozoviek, prudké horské výstupy a zjazdy. Pneumatiky pre automobily poskytujú oficiálnym vodičom sebadôveru pri sústredení sa na zaistenie bezpečného priebehu turné, pričom ich povzbudzujú milióny vášnivých cyklistických fanúšikov na trati, vytvárajúcich neuveriteľnú atmosféru.

Pneumatiky pro automobily poskytují oficiálním řidičům sebevědomí soustředit se na zajištění bezpečného průběhu turné.

Continental ako hlavný partner ocenil každého víťaza etapy Tour de France individuálnou medailou za jeho špeciálne úspechy - ako už mnoho profesionálnych cyklistov v priebehu rokov zdôraznilo: v ich kariére ide o nezabudnuteľný okamih, ktorý nikdy nevymizne z pamäti.

Trasa Tour de France je každý rok iná. V pretekoch však často figurujú ikonické hory, ako sú Alp d’Huez, Tourmalet, Mont Ventoux alebo Galibier, ktorými cyklisti celkom iste v určitom okamihu prejdú, než sa dostanú do finále na slávnom parížskom Champs-Elysees. Tour de France nezačína každý rok vo Francúzsku: v roku 2019 sa takzvaný „Grand Depart“ konal napríklad v Bruseli. V roku 2021 sa jazdci vydajú na cestu z mesta Brest v Bretónsku. V roku 2022 sa to bude odohrávať v dánskom hlavnom meste Kodaň.

Oficiální mapa Tour de France 2022

Oficiálna mapa Tour de France 2022

TOUR DE FRANCE - ŽIVOT PNEUMATIKY

Štart
Official Skoda race director car before stage start at Tour de France 2020 - A.S.O. Pauline Ballet Kopie


“Sme radi, že môžeme hrať hlavnú úlohu pri najväčších cyklistických pretekoch na svete." Byť jazdeckým partnerom Tour de France dokonale zapadá do našej základnej hodnoty „vášne k víťazstvu“. Veľmi sa tešíme, až budeme môcť prispieť k pretekom našou širokou ponukou vysokovýkonných pneumatík.”

Christian Kötz, člen predstavenstva a vedúci divízie pneumatík

TOUR DE FRANCE 2020 – CONTINENTAL NAJDÔLEŽITEJŠIE OKAMIHY

Štart
 

Fotogaléria najdôležitejších okamihov 2020