Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

TechArt

Turbo pro Turbo: TechArtTuning pre Porsche

erfolgsstory_techart_01

1. Výzvy

Porsche 911 Turbo je legenda na štyroch kolesách

Porsche 911 Turbo je skutočne špeciálny automobil, absolútne špičkový vo svojej triede. Každý, kto chce implementovať optimalizačné opatrenia na tomto vozidle, musí presne vedieť, čo robí - a to je chvíľa, keď prichádza na rad TechArt. Na ženevskom autosalóne v marci 2010 predviedli špecialisti z Leonbergu svoj komplexný program prispôsobenia pre aktuálnu faceliftovú verziu 911 Turbo. Ďalej nasledovala už len jediná výzva: zvýšiť výkon vozidla.

erfolgsstory_techart_02

A práve tu sa začína úzka spolupráca so spoločnosťou Continental. Je zrejmé, že vyšší výkon na ceste je možný len pri správnej úrovni priľnavosti. V tíme je riešenie nových výziev v každom prípade dvakrát zábavnejšie!

erfolgsstory_techart_03

2. Výkon

Viac výkonu pre Turbo 

Viac sily pre Turbo - to je to, za čo je výkonná sada TechArt TA 097/T2 zodpovedná. Úpravy motora v zásade zahrnujú tri špeciálne prispôsobené komponenty: športový vzduchový filter TechArt, sadu výfukového potrubia TechArt a výfukový systém TechArt „Sport“. Zmeny sú optimálne zladené vďaka novo naprogramovanému systému riadenia motora.

erfolg_detailseite_forcecontact

Toto výkonnostné vylepšenie je navrhnuté tak, aby vás dostalo čo najrýchlejšie na trať. Zdokonalená verzia Porsche 911 Turbo sa hravo zaraďuje medzi najrýchlejšie autá na svete. Z nuly na 100 km/h to zvládne za fenomenálnych 2,9 sekundy.  Hranicu 200 km/h prekoná už za 6,4 sekundy. Maximálna rýchlosť je tiež senzáciou: tachometer vás zastaví, až keď dosiahnete rýchlosť 333 km/h.

S takým výkonom potrebujete pneumatiku, ktorá je naozaj špeciálna. ContiForceContact je v tomto prípade optimálnym riešením. Pretože ide o dokonalú kombináciu cestnej a športovej pneumatiky, nemusíte robiť kompromisy. Užijete si radosť z jazdy a nebudete sa musieť strachovať o bezpečnosť pri vysokých rýchlostiach. Pneumatika je ideálna aj na bežné použitie, čo znamená, že po pretekoch sa môžete odviezť domov.

3. Úspech

Výsledkom je vozidlo, ktoré je nepochybne jednotkou na ceste.

Porsche 911 Turbo, TechArt a Continental spoločne ukázali, aký neskutočný výkon môže auto podať, keď výrobca pneumatík a automobilový tuner úzko spolupracujú. Výsledkom je vozidlo, ktoré je nepochybne jednotkou na ceste.

erfolgsstory_techart_04

Motor s objemom 3,8 litra, senzačných 620 k pri 6400 otáčkach/min, vynikajúca akcelerácia a pôsobivá najvyššia rýchlosť. Maximálna funkčná kvalita sa stretáva s dokonalým remeselným spracovaním - a výsledkom je výkon, ktorý na mnohých úrovniach nemá obdobu.