Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

Brabus

Príbeh úspechu - Brabus a Continental

Image

1. Výzvy

Brutálny výkon a nekonečná sila - ale vždy pohodlne

Či už ide o smart BRABUS Ultimate 112 s výkonom 112 koní, Viano V8 s výkonom 425 koní, GL 63 biturbo s výkonom 650 koní alebo dokonca Rocket s výkonom 800 koní a neuveriteľným točivým momentom 1100 Nm (elektronicky obmedzený) - každý BRABUS SuperCar sa môže pochváliť najvyšším výkonom vo svojej triede.

Image

Široké spektrum rôznych vozidiel v kombinácii s enormným množstvom generovanej energie a ďalším príslušenstvom, ktoré zvyšuje váhu, to všetko pri použitých pneumatikách vyžaduje osobitné požiadavky na výkon a životnosť.

Image

2. Výkon

Vyšší výkon za každej situácie - vždy správna pneumatika

Vlastné výrobné oddelenia umožňujú spoločnosti BRABUS dosiahnuť vertikálnu penetráciu, ktorá je pre toto priemyslové odvetvie jedinečná. Požiadavky na kvalitu, ktoré BRABUS kladie na svoj vlastný vývoj, komponenty a produkty vytvárajú kritériá v automobilovom priemysle.

Image

V spoločnosti Continental získal BRABUS technologického partnera, ktorý má rozsiahle odborné znalosti vo výrobe športových špičkových produktov, ako aj vášeň a kompetencie v oblasti technológií a výkonu.

Tieto dve spoločnosti dohromady upevňujú svoje kompetencie vo vývoji a testovaní najnovších pneumatík ContiSportContact. Cieľom je zdokonaliť technológie a vyrábať vysokovýkonné prémiové pneumatiky s označením ZRZ (> 240 km / h), ktoré sú vždy najmodernejšie z hľadiska presnosti riadenia a brzdného výkonu. Tým je zaistená bezpečná športová jazda.

Image
Image

3. Úspech

Technický pokrok kráča ruka v ruke s najrýchlejším konštruktívnym úsilím na všetkých úrovniach vývoja. To všetko sa dosahuje bez mrknutia oka našou spoločnou misiou, ktorou je kontrolovateľný vysoký výkon ve všetkých (rýchlostných) oblastiach bez ohľadu na kategóriu vozidla. Spolupráca medzi spoločnosťami BRABUS a Continental je výnimočná. Aby bolo zaistené, že výsledky budú pôsobivé i naďalej, uzavreli obe spoločnosti na IAA 2011 dohodu o partnerstve.