Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

ADIDAS & CONTINENTAL - 10 ROKOV A BEHANIE

Čo majú spoločné pneumatiky na vašom aute alebo bicykli, a podrážky vašich topánok? Zaisťujú bezpečný kontakt so zemou, bez ohľadu na to, akým spôsobom sa práve pohybujete!

Rovnako ako naše pneumatiky pre automobily alebo bicykle, sú i gumové podrážky Continental výsledkom nemeckého inžinierstva, medzinárodného výskumu a dôkladného testovania. Ostatných desať rokov sa Adidas spoliehal na naše materiálne znalosti s cieľom, aby vás vaše topánky bezpečne sprevádzali bez ohľadu na to, kam vaša cesta povedie.

Obuv Adidas s podrážkami Continental poskytuje bežcom priľnavosť, ktorú potrebujú, aby sa každá míľa mohla započítať do tréningu či pretekov. Splňujú najnáročnejšie podmienky pri pohybe vo voľnej prírode tak turistom, ako aj horalom pri akomkoľvek dobrodružstve. Či už riadite, jazdíte na bicykli, beháte po asfalte alebo šplháte po skalnatých horách, Continental vás môže posunúť vpred.

OSLAVUJEME NAŠE ÚSPEŠNÉ PARTNERSTVO

Štart
 

Pripojte sa k nám na ceste k vrcholom, rekordom a úspechom prvého desaťročia.

Športová obuv Adidas s gumovou podrážkou Continental

adidas sports shoe shown with Continental rubber soles

Pred desiatimi rokmi, keď popredný výrobca športového vybavenia Adidas získal know-how od spoločnosti Continental, bolo ich spoločným cieľom vytvoriť čo najlepšiu pretekársku obuv. Prvá obuv Adidas s bežeckou podrážkou Continental bola navrhnutá pre trailový beh. Odvtedy rad obohatilo mnoho ďalších modelov. V súčasnosti si môžete vybrať z vyše než 250 rôznych typov. Keď profesionálni dizajnéri pneumatík spoja svoje sily s odborníkmi na športovú obuv, výsledok sa nemeria len kvantitou, ale aj kvalitou výsledného produktu.

 

Čo majú spoločné pneumatiky na vašom aute alebo na bicykli a podrážky vašich topánok? Zaisťujú bezpečný kontakt so zemou, bez ohľadu na to, akým spôsobom sa práve pohybujete vpred!

SPOLUPRÁCA LÁMAJÚCA REKORDY

V obuvi adidas & Continental boli pokorené tri svetové maratónske rekordy, jeden svetový Guinnessov rekord a boli získané dve olympijské medaily. A to je len špička strmého bežeckého svahu, vrchol hory, najvyšší schod na stupňoch víťazov ...

VEDA ŠPORTOVÝCH TOPÁNOK A ŠPIČKOVÝCH PODRÁŽOK

Johannes Rydzek

Skláňame sa pred maratónskymi šampiónmi Patrickom Makauom, Wilsonom Kipsangom a Dennisom Kimettom, ktorí vytvorili (a navzájom sa i prekonali) rekordy na našich podrážkach. Náš obdiv patrí aj triatlonistom Alistairovi a Jonathanovi Brownleeovcom, ktorí na olympijských hrách v Riu na podrážkach Continental vyhrali zlato a striebro, rovnako ako dvojnásobnému olympijskému víťazovi Johannesovi Rydzekovi, ktorý bežal najstrmší šprint na 50 metrov na svete, oficiálne uznaný Guinnessovou knihou rekordov taktiež v obuvi adidas & Continental.

Ich pozoruhodné úspechy boli vylepšené a podporené výskumnými maratónmi, vývojovými šprintmi, testovacími súťažami a vedeckými prielomami mimo oficiálnych pretekov. Spoločnosť Continental už mala viacej než storočné skúsenosti s prácou s gumovými zmesami pre pneumatiky. Po expanzii na gumovú podrážku naši vývojoví inžinieri skúmali, ktoré zmesi prírodného a syntetického kaučuku zvýšia výkon športovca, bez ohľadu na poveternostné podmienky, teplotu alebo povrch, na ktorom beží. Výsledné podrážky ponúkajú o 30 percent vyššiu trakciu, zníženie preklzu a umožňujú pretekárom efektívnejší beh.

AKÝ PRÍBEH SA UKRÝVA ZA ÚSPEŠNÝM PARTNERSTVOM

Štart
 

O myšlienke previesť technológiu pneumatík na podrážku obuvi.

SOTVA SME ZAČALI

Partnerstvo medzi spoločnosťami Continental a Adidas funguje desať rokov - a to sme len na začiatku. Tešíme sa na ďalšie desaťročia výskumu, inovácií a dizajnu lámajúcich rekordy.