Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

Stage_image_Sponsoring_and_partnerships

Sponzoring a partnerství

 

Či už pešo, na bicykli alebo autom: v záujme presadzovania našich hodnôt, ako sú bezpečnosť a inovácie, sa spoliehame na silné a spoľahlivé partnerstvá všade tam, kde sú na technológii a kvalitu našich výrobkov kladené najvyššie nároky.

Spolu s našimi partnermi vás chceme nadchnúť pre našu vášeň - výkon:

PARTNERSTVO V MOTORŠPORTE

About Extreme E – The electric car racing series


Extreme E

Continental je zakladajúcim partnerom radu Extreme E pre roky 2019 a 2020, čo je nová pretekárska séria, ktorá nastavuje nové míľniky vo výkone a bezpečnosti eMobility.

Prečítajte si viac.

Image

ABT

Príbeh úspechu - ABT a Continental. Pre ABT to vždy bolo o konských silách.

Prečítajte si viac.

erfolgsstory_acschnitzer_01

AC Schnitzer

Vysoký výkon a zodpovednosť za životné prostredie: z nuly na 100 km/h za 6,9 sekundy, najvyššia rýchlosť 235 km/h, 190 k/140 kW čistého výkonu a iba 99 g/km CO2 - je to vôbec možné?

Prečítajte si viac.

BRABUS_760x430_03

Brabus

So spoločnosťou Continental získal Brabus technologického partnera, ktorý má rozsiahle skúsenosti s výrobou športových špičkových produktov, ako aj vášeň a kompetencie v oblasti technológií a výkonu.

Prečítajte si viac.

erfolgsstory_techart_01

TechArt

Turbo pre Turbo: TechArtTuning pre Porsche. Je zrejme, že vyšší výkon na ceste je možný len pri správnej úrovni priľnavosti. Riešiť nové výzvy ako tím je v každom prípade dvakrát zábavnejšie!

Prečítajte si viac.

BEŽECKÉ PARTNERSTVO

adidas

Naše pneumatiky a podrážky bežeckej obuvi vyžadujú bezpečný kontakt so zemou. Viac než desať rokov sme oficiálnym dodávateľom gumových podošiev pre Adidas, aby sme športovcov vyladili k ešte vyššej dokonalosti.

Prečítajte si viac.

HAJ Hannover maraton

Od roku 2013 je Continental partnerom každoročnej bežeckej akcie v Hannoveri. Nadšenie z pretekov medzi zamestnancami stúpa: každý rok štartujú preteky, ktorých sa zúčastňuje mnoho pretekárov z rôznych krajín sveta.

CYKLISTICKÉ PARTNERSTVO

Tour de France

Ako jeden z piatich hlavných partnerov súťaže bude mať Continental zaistenú vyššiu vizibilitu v priebehu celej Tour. Logo Continental sa objaví na oblúku nad cieľovou čiarou, rovnako ako na oblúku „flamme rouge“ jeden kilometer pred cieľom. Po každej etape zástupcovia spoločnosti Continental odovzdajú na pódiu trofej pre víťaza.

Prečítajte si viac.

FUTBALOVÉ PARTNERSTVO

Hannover 96

Continental je exkluzívnym partnerom nemeckého futbalového klubu Hannover 96. Vzťah spoločnosti Continental s tímom Hannoveru 96 siaha do päťdesiatych rokov uplynulého storočia, kedy pre spoločnosť Continental pracovali dvaja hráči majstrovského tímu z roku 1954. Sme oficiálnym partnerom od roku 2003 a v roku 2012 bolo úspešné partnerstvo predĺžené do roku 2023.

Vyhľadať pneumatiku

Najrýchlejšia cesta k perfektnej pneumatike
Vyhľadať predajcu