Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

TechArt

Turbo pre Turbo: Tuning spoločnosti TechArt pre Porsche

erfolgsstory_techart_01

1. Výzvy

Model Porsche 911 Turbo je legendou na štyroch kolesách

Model Porsche 911 Turbo je legendou na štyroch kolesách, skutočne špeciálnym automobilom, ktorý je skutočnou špičkou. Každý, kto sa chystá zavádzať optimalizačné opatrenia na toto vozidlo, musí presne vedieť, čo robí – práve tu nastupuje spoločnosť TechArt. Na autosalóne v Ženeve v marci 2010 predviedli špecialisti na tuning z mesta Leonberg svoj komplexný program prispôsobenia pre aktuálnu podobu modelu 911 Turbo. Po tomto zostala už len jedna výzva: zvýšiť výkon vozidla.

erfolgsstory_techart_02

A práve tu sa začala úzka spolupráca so spoločnosťou Continental. Lepší výkon na vozovke je zjavne možný len so správnou úrovňou záberových vlastností. Okrem toho čeliť novým výzvam ako tím je vždy dvojnásobná zábava!

erfolgsstory_techart_03

2. Výkon

Vyšší výkon pre Turbo 

Vyšší výkon pre Turbo – za to zodpovedá výkonová súprava TA 097/T2 od spoločnosti TechArt. Úpravy motora v podstate zahŕňali tri špeciálne prispôsobené súčasti: športový vzduchový filter TechArt, súpravu výfukového potrubia TechArt a výfukový systém TechArt „Sports“. Úpravy sú optimálne vyvážené vďaka novému naprogramovanému systému na riadenie motora.

erfolg_detailseite_forcecontact

Výkonová súprava je určená na to, aby vás dostala priamo do rýchleho pruhu. Inovovaný model Porsche 911 Turbo je bez pochýb zaradený medzi najrýchlejšie automobily na svete. Z nuly na 100 km/h sa dostane za fenomenálne 2,9 sekundy a hranicu 200 km/h prelomíte už o 6,4 sekundy neskôr. Maximálna rýchlosť je takisto úchvatná: ručička tachometra odmietne stúpať až po dosiahnutí 333 km/h.

S takýmto výkonom potrebujete skutočne výnimočné pneumatiky. ContiForceContact je v tomto prípade optimálnym riešením. Je dokonalým spojením cestnej a športovej pneumatiky, vďaka čomu nebudete musieť pri vysokých rýchlostiach robiť žiadne kompromisy pri potešení z jazdy alebo bezpečnosti. Táto pneumatika je však dokonalá aj na každodenné používanie, čo znamená, že po pretekoch môžete s automobilom odísť priamo domov.

3. Úspech

Výsledkom je vozidlo, ktoré udáva smer.

Prostredníctvom modelu Porsche 911 Turbo ukázali spoločnosti TechArt a Continental, aký výkon dokáže automobil skutočne poskytnúť, keď sa spojí špecialista na tuning automobilov a výrobca pneumatík. Výsledkom je vozidlo, ktoré udáva smer.

erfolgsstory_techart_04

Motor s objemom 3,8 litra, senzačný výkon 620 hp pri 6 400 ot/min, vynikajúce zrýchlenie a pôsobivá maximálna rýchlosť. Maximálna funkčná kvalita sa spája s dokonalým spracovaním– výsledkom je výkon neprekonateľný na mnohých úrovniach.