Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

stage_image1_lg

Záruka

Vaše pneumatiky - Vaša spokojnosť

Máte pocit, že s vašimi pneumatikami nie je niečo v poriadku?

Konštruujeme a vyrábame prémiové pneumatiky, ktoré sa postarajú o vašu bezpečnosť a potešenie z jazdy. Keď jazdíte na pneumatikách Continental a zdá sa vám, že s nimi nie je niečo v poriadku, pomôžeme vám a poskytneme profesionálnu podporu, ktorá vás zbaví obáv.


Využite našu odbornosť na zistenie problému

Na optimálnu úroveň výkonu pneumatík má vplyv množstvo faktorov. Aby sme vám pomohli porozumieť najbežnejším poruchám pneumatík, vypracovali sme pre vás referenčnú príručku.

Priamu kontrolu pneumatík miestnym odborníkom však nenahradí ani táto príručka. Služby týchto odborníkov sú k dispozícii u ktoréhokoľvek z našich miestnych maloobchodných partnerov. Odporúčame dohodnúť si termín a čo najskôr navštíviť niektorého z nich. Prvou zastávkou by mal byť servis/predajca, u ktorého ste svoje pneumatiky pôvodne kúpili.


Dobre vedieť – záručné podmienky

Na všetky naše záruky sa vzťahujú naše rozsiahle záručné podmienky. V závislosti od legislatívy vašej krajiny (podrobnosti sa môžu líšiť) sa na väčšinu trhov vzťahuje minimálna záručná doba v trvaní dvoch rokov, ktorá začína dňom zakúpenia pneumatík. Vzhľadom na skutočnosť, že vaša záruka je založená na kúpnej zmluve uzavretej na mieste predaja, najskôr by ste sa mali obrátiť na servis/predajcu, u ktorého ste si pneumatiku zakúpili. Ak to z akéhokoľvek dôvodu nie je možné, odporúčame navštíviť síť predajcov pneumatík ContiTrade Slovakia, ktorá Vám pomôže s vyriešením vášho záručného problému.

Našich distribútorov a maloobchodných partnerov pravidelne informujeme a školíme o možných poruchách pneumatík a postupoch vybavovania reklamácií.  Ak váš miestny predajca zistí stav pneumatiky, na ktorý by sa mohla vzťahovať naša záruka výrobcu, váš prípad s nami zväčša vybaví za vás. Vynaložíme maximálne úsilie, aby sme vášmu miestnemu predajcovi poskytli rýchle a správne rozhodnutie vo veci vašej reklamácie.