Produkty pre osobné / van / 4x4 vozidlá

stage_image1_lg

Proč Continental?

Aplikácia "Pneumatiky"

Prináša rad užitočných funkcií.

aplikace pneumatiky 1

Slúži ako praktický poradca pri výbere pneumatík. Prináša množstvo užitočných rád a tipov, ktoré pomôžu predĺžiť životnosť pneumatík, ušetriť Vašu peňaženku a zvýšiť bezpečnosť na cestách. V prípade defektu snadno vyhľadáte podľa aktuálnej GPS pozície najbližší pneuservis na Slovensku i v ČR, Poľsku, Rakúsku a Nemecku s možnosťou priameho volania i navigácie.

Ďalej obsahuje prehľad osobných, SUV/4x4 a dodávkových pneumatík značky Continental a užívateľsky príjemnou formou predstaví výhody a prednosti jednotlivých dezénov. Súčasťou aplikácie sú tiež zaujímavé novinky zo sveta pneumatík a motorizmu. Praktický poradca novo vysvetľuje za pomoci intuitívne grafiky a krátkeho informačného videá aj problematiku EÚ štítkovania pneumatík. Všetko je doplnené pravidelnými súťažami o hodnotné ceny, napr. o sady pneu Continental. Súhrn všetkých funkcií a informácií robí z aplikácie neoddeliteľnú súčasť výbavy každého zodpovedného motoristu.

S pomocou aplikácie môžete zaregistrovať zakúpené pneumatiky do programu ContiGarant a získať tak zadarmo rozšírenú garanciu pre prípad neopraviteľného poškodenia pneumatík na 12 mesiacov od prvého obutia.


Aplikáciu nájdete zadarmo na stiahnutie v AppStore  a GooglePlayŠtart