Mercedes Benz World 2019
Vyhrajte zážitok z jazdy

 

Continental a Mercedes-Benz pozývajú  šťastných výhercov na all-inclusive výlet do Londýna.

Čo môžete vyhrať?

  • 3 dňový zájazd do Londýna v termíne 3. - 5. mája 2019
  • Program v sobotu 4. mája 2019: jazdy a prehliadka múzea v Mercedes-Benz World
  • Program v nedeľu 5. mája 2019: prehliadka pamiatok Londýna
  • Výhra zahŕňa let zo Slovenska do Londýna a späť, kompletné transfery počas pobytu, hotelové ubytovanie a stravu

POZOR! Celá akcia sa uskutoční v anglickom jazyku! Šancu vyhrať má ten, kto správne zodpovie obidve následujúce otázky.  

 
Štart

To najlepšie pre Mercedes-Benz!

Mercedes-Benz kladie mimoriadne vysoké nároky na kvalitu svojich vozidiel. Preto požaduje, aby každé jeho vozidlo bolo obuté do tých najlepších pneumatík. Pneumatiky MO od spoločnosti Continental sú šité na mieru vozidlám značky Mercedes-Benz. Bez ohľadu na to, či na nich jazdíte v zime alebo v lete. 

Ponúkame širokú škálu zimných a letných pneumatík, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu vozidlu Mercedes-Benz. Vyskúšajte dôsledne testovanú bezpečnosť a nekompromisnú úroveň jazdného výkonu.

Mercedes-Benz  má viac ako 800 modelov vozidiel s rozmermi kolies od 13 do 23 palcov. Nie je preto náhodou, že spoločnosť Mercedes-Benz a ďalší poprední výrobcovia automobilov dôverujú expertíznym znalostiam spoločnosti Continental a zvolili si ju ako hlavného dodávateľa originálneho vybavenia. To z nás robí v Európe voľbu číslo 1 medzi tradičnými dodávateľmi prvej výbavy a zároveň je to dôkazom výnimočnej kvality našich produktov.

Súbory cookie používame na zaistenie čo najlepších skúseností používateľov s používaním našej stránky. Kliknite sem, ak potrebujete viac informácií alebo ak chcete zmeniť nastavenia súborov cookie.