Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

HDW2 COACH Continental Winter Bus Tire

Ľad ani sneh už Vás nezastaví

Testimonials: ContiPressureCheck™

Experiences with ContiPressureCheck™

Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Germany

„Odkedy sme naše vozidlá vybavili systémom ContiPressureCheck, nemali sme kvôli problémom s pneumatikami vôbec žiadny prestoj. Kompletne sme prešli na tento systém a skutočne ho môžeme odporúčať. Je absolútne bezchybný.“

Stefan Rinker, manažér spoločnosti Fritz Sieckendiek GmbH & Co. KG

cpc-testimonials-devereux

Devereux, UK

"Krátko po tom, čo sme systém nasadili, detekoval stratu tlaku v pneumatike. Boli sme schopný opraviť ihneď defekt a ušetrili náklady na novú pneumatiku. Čo znamenalo, že systém zaplatil za seba už v prvom prípade, ak zistil problém."

Jimmy Savage, manažér servisu spoločnosti of Devereux Transport

cpc-testimonials-wj-roadmarkings

WJ Roadmarkings, UK

"ContiPressureCheck vodičovi poskytuje istotu, že jeho pneumatiky majú správny tlak a upozorní ho na prípadný problém ako je pomalá strata tlaku, ktorý by mohol viesť k úplnému zlyhaniu pneumatiky.

Vzhľadom k tomu, že dostanete včasné varovanie, umožňuje vám systém prijať rýchle opatrenie. Pomôže sa tak vyhnúť nákladom a nepríjemnostiam spojeným s poškodením pneumatiky. "

Scott Logan, manažér spoločnosti ransport and Workshop Manager of WJ Roadmarkings

Transport Gheeraert, Belgium

"Od tej doby čo sme začali používať ContiPressureCheck, zaznamenali sme značný pokles nákladov za naftu, prepychy a údržbu pneumatík. To neznamená len, že by sme ušetriť čas aj peniaze - sme také schopní poskytovať našim zákazníkom oveľa spoľahlivejšie služby. Tento systém je jednoduchý pre inštaláciu a prevádzkovanie. Ďalšie pozitívne účinky sú znížení uhlíkovej stopy a zvýšenie bezpečnosti pre vodiča, tovaru a vozidla v dôsledku nižšieho počtu poškodení. "

Peter Gheeraert, majiteľ spoločnosti Transport Gheeraert