Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

HDW2 COACH Continental Winter Bus Tire

Ľad ani sneh už Vás nezastaví

Testimonial People Transport

Skúsenosti s pneumatikami Continental pre autobusy.

Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Germany

"Aby sme zaistili, že naši zákazníci sa dostanú bezpečne a včas na miesto určenia, bezpečnosť a kvalita nášho autobusového parku sú pre nás  veľmi dôležité. To platí aj pre prémiové pneumatiky. Nové pneumatiky Conti Coach spľňajú naše náročné požiadavky: vynikajúci jazdný komfort, perfektný handling a tichý chod - všetky charakteristiky ocenili naši zákazníci. "

 

Ingo Kehl, generálny riaditeľ spoločnosti Sieckendiek GmbH & Co. KG

 

PVG Salzwedel, Nemecko

"...bezpečná a komfortná jazda..."

"Väčšina našich cestujúcich sú deti, takže bezpečnosť je pre nás obzvlášť dôležitá. Vzhľadom na to, že vedľajšie cesty a náročné povrchy sú často pokryté ľadom a snehom, sú zimné pneumatiky absolútne nevyhnutné. Naši vodiči potvrdzujú, že priľnavosť pneumatík HSW Scan zaisťuje bezpečný a príjemný zážitok z jazdy v zimných podmienkach. "

Verkehrs AG Freiburg, Nemecko

"... zlepšenie brzdenie a ovládateľnosť ..."

"Používame zimné pneumatiky s cieľom zabezpečiť bezpečnosť našich cestujúcich, vodičov a vozidiel. Okrem toho, oceňujeme zlepšené brzdné vlastnosti a ovládateľnosť."

Wricke Touristik, Nemecko

"... pozitívne hodnotenie od pasažierov ..."

"Ešte predtým ako nadobudli účinnosti zmeny v predpisoch cestnej premávky, prešli sme na zimné pneumatiky z bezpečnostných dôvodov. Vďaka označenie snehovou vločkou na bočnej strane pneumatík HDW Scandinavia, si to všimli aj cestujúci a dostali sme od nich mnoho pozitívnych komentárov."