Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

HDW2 COACH Continental Winter Bus Tire

Ľad ani sneh už Vás nezastaví

Testimonial Goods Transport

Zkušenosti s pneumatikami Continental pro nákladní vozidla

Testimonials ContiPressureCheck

Patinter S.A., Portugalsko

"... kilometrový výkon, protektorovateľnosť a bezpečnosť."


"Dôležité vlastnosti pneumatík sú pre nás spotreba paliva, kilometrový výkon, protektorovateľnosť a bezpečnosť. Continental je skutočným partnerom Patinter, ponúka nám spoľahlivý balík. S ohľadom na kvalitu a výkon prémiových pneumatík Continental je ich nákupná cena menej dôležitá. Continental je vždy k dispozícii v krátkej dobe sa spoľahlivými a vysoko kvalitnými službami. "

Francisco Polonio, majiteľ Patinter

Schenker AB, Švédsko

"Špičková kvalita a európska servisná sieť je to, čo sa nám páči. "

"Continental je kvalitná pneumatika s vynikajúcou kostrou. Pneumatiky pre diaľkový prevádzku musí zaisti celý rad vlastností, čo je to, čo ponúkajú pneumatiky Continental. Prvotriedna kvalita a európska servisná sieť je to, čo najviac oceňujeme."

Ola Ahlqvist, General Manager & Rustan Eliasson, Fleet Manager

Schenker vo Švédsku:
Schenker AB bol založený v októbri 1998 spojením spoločností BTL Sweden a Schenker Transport. Od tej doby sa táto spoločne veľmi rýchlo rozvíja.

Vo Švédsku ponúka Schenker rad domácich i medzinárodných dopravných a logistických služieb. S pokročilými dopravnými a informačnými systémami, prísnymi pravidlami kvality, skúsenosťami v oblasti životného prostredia a účinnými logistickými službami, sa Schenker snaží poskytovať strategický rozvoj v oblasti logistiky a poradenstva.

Schenker vo Švédsku má 4177 zamestnancov. Okrem toho asi 7000 ľudí nepriamo pracuje pre spoločnosť prostredníctvom dcérskych spoločností.

Wackfelt Transport AB, Švédsko

"... správna cena za celý balík."


"Najdôležitejšie pre mňa je, že sa môžem vždy spoľahnúť na výkon pneumatík. Čo potrebujeme, je spoľahlivý produkt, aby sme dodržali všetky naše termíny. Od tej doby, čo jazdíme s pneumatikami Continental, sme mali možno jeden breakdown za rok. Takže pneumatiky sú veľmi spoľahlivé.

Predtým sme používali Michelin, ale neboli sme spokojní so službami, neboli spoľahlivé. Potom sme spolupracovali s Bridgestone, ale nemyslím si, že kvalita bola dobrá. Dnes, používame iba Continental.

Pneumatiky Continental ponúka správnu cenu pre celý balík. To je pre mňa veľmi dôležité. Ide o komplexnú ponuku: veľmi dobrý servis a náklady na kilometer. Osobný kontakt má pre mňa veľký význam. Pracujem so zástupcami Continental, ktorí sa starajú o technické záležitosti a poskytujú veľmi profesionálne služby. Môžem sa na ne vždy spoľahnúť."

Jonas Wackfelt, majiteľ