Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

HDW2 COACH Continental Winter Bus Tire

Ľad ani sneh už Vás nezastaví

Testimonial - Construction

Skúsenosti s pneumatikami Continental v stavebníctve.

DFA Transport und Logistik GmbH, Německo

Werner Speer, vedúci oddelenia nákupu
"... Veľmi dobrá ovládateľnosť kombinovaná s excelentnou trakciou."


"Continental vyvinul presne to, čo potrebujeme pre našu aplikáciu. Nová pneumatika HSC1 nás presvedčila o svojej veľmi dobrej ovládateľnosti kombinovanej s excelentnou trakciou."

"Naša spoločnosť je zameraná na rekultiváciu krajiny bývalej uránovej bani vo východnom Nemecku. Nájdete tu veľmi rôzne podmienky: od ostrých kamenných ciest s tvrdou hlinou, po blato, cesty zničené ťažbou a so stavebným odpadom. Z tohto dôvodu náš vozový park vyžaduje odolné pneumatiky, ktoré môžu zvládnuť toto náročné a drsné prostredie. "

Kanars S.L., Španělsko

Francisco Arques Salaet, řidič
“...precizní ovladatelnost a vynikající výkon na silnicích.”


"Se zkušeností 40 let už vím, co dělá pneumatiku s dobrou konstrukcí. Právě pneumatika Continental HSC1 s přesnou ovladatelností a vynikajícím výkonem na silnici je právě taková."

"Mým současným úkolem je dopravit kámen na staveniště, takže se pohybuji se svým vozidlem mimo zpevněné vozovky, tak hodně i na silnici. To je důvod, proč potřebuji pneumatiky, které jsou také spolehlivé na asfaltu. Nová pneumatika HSC1 poskytuje potřebnou bezpečnost a výbornou jízdní zkušenost, mohu se na ně skutečně spolehnout."

Toscana Scavi S.r.l, Itálie

Giuseppe Mattina, vodič
"... veľmi dobrá ovládateľnosť a vysoká odolnosť."


"Pri zdolávaní úzkych, kamenných ciest sa naozaj musím spoľahnúť na svoje pneumatiky. S veľmi dobrou trakciou a vysokou odolnosťou sú pneumatiky Continental pre stavenštní prevádzku sa ukázaly dobrou voľbou pre moje potreby."

"Stúpame po úzkych cestách niekoľkokrát denne až na vrchol lomu a nakladáme veľké mramorové bloky. Potom sa musíme vrátiť. Neexistuje žiadna možnosť sa otočiť, takže sa musíme vrátiť zaradením spiatočky. Za týchto podmienok je nevyhnutné mať k dispozícii pneumatiky ako sú HSC1 a HDC1, ktoré ponúkajú veľmi dobré jazdné vlastnosti a vynikajúcu odolnosť proti poškodeniu. "