Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

stage_goods_TT

Truck Tires Goods

Digitalizácia: Spoločnosti PEMA a Continental optimalizujú správu pneumatík pre celý vozový park

29/05/2019
  • Spoločnosť PEMA úspešne riadi správu pneumatík prostredníctvom digitálneho systému vyvinutého spoločnosťou Continental
  • Väčšia transparentnosť pre maximálnu životnosť pneumatík a znižovanie prestojov nákladných automobilov

Hannover, 27. mája 2019. Popredný európsky prenajímateľ komerčných vozidiel - spoločnosť PEMA a Continental - technologická spoločnosť a výrobca špičkových pneumatík - zdigitalizovaly správu pneumatík pre viac ako 18 000 vozidiel spoločnosti PEMA! CESAR - digitálny systém pre správu vozového parku vyvinutý spoločnosťou Continental - bol implementovaný do prostredia spoločnosti PEMA v roku 2018. Prostredníctvom špeciálneho rozhrania umožňuje priebežnú výmenu a aktualizáciu informácií, ktoré sa týkajú vozidiel a ich servisu.

Wolfgang Beuleke, vedúci tímu Správy pneumatík v spoločnosti PEMA, je po roku používania s fungovaním systému spokojný a komentuje: "Výhody správy pneumatík cez rozhranie systému CESAR predčili naše očakávania. Po prvé: lepšia transparentnosť nám pomáha za všetkých okolností dodržiavať zmluvy o úrovni poskytovaných služieb, ktoré máme individuálne uzavreté s našimi zákazníkmi. Podarilo sa nám znížiť administratívne výdavky a zaviesť zjednotené a rýchle procesy. Po druhé: analýza údajov nám prináša obrovské výhody. Vďaka získaným poznatkom sme výrazne znížili náklady na servis a prestoje, optimalizovali sme vybavenie vozidiel podľa ich použitia a zvýšili sme aj priemerný kilometrový výkon.

Digitalizácia: PEMA a Continental optimalizujú správu pneumatík pre celý vozový park

Digitalizácia: PEMA a Continental optimalizujú správu pneumatík pre celý vozový park

Systém správy vozového parku CESAR bol špeciálne vyvinutý pre službu Conti360 ° - profesionálny, a komplexný servis pneumatík od spoločnosť Continental. Neustále ho optimalizujeme a ladíme. Údaje o vozidlách a pneumatikách sa zaznamenávajú do systému a centrálne spracovávajú. Užívatelia majú k najnovším údajom prístup kedykoľvek a kdekoľvek.

"Na základe individuálnych požiadaviek zákazníka používa systém CESAR automatizované pracovné postupy k zmapovaniu radu servisných prípadov tak, aby bolo možné rýchlo realizovať príslušné opatrenia - či už vo vyhradenej dielni vozového parku, v depe alebo na diaľnici," vysvetľuje Thomas Wolf, šéf medzinárodnej obchodnej správy vozového parku pre EMEA.

 "Na základe analýzy údajov dodaných do systému ContiFleetReporting môžeme spoločnosti PEMA ponúknuť odporúčania, ktoré jej pomôžu manažovať spravovanie pneumatík pre jej vozové parky v Nemecku, Dánsku, Švédsku, Švajčiarsku, Českej republike a Poľsku s maximálnou efektivitou."

Rozhranie umožňuje nepretržitú výmenu dát týkajúcich sa služieb medzi PEMA a Continentalom

Rozhranie umožňuje nepretržitú výmenu dát týkajúcich sa služieb medzi PEMA a Continentalom

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289