Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

HDW2 COACH Continental Winter Bus Tire

Ľad ani sneh už Vás nezastaví

Continental ocenený Výrobcom pneumatík roka

Image

V februári 2014 Continental dostal cenu od odborného časopisu "Tire Technology International". Medzinárodná komisia expertov ocenila Continental ako Výrobca pneumatík roka.

Člen poroty David Shaw, vedúci výskumu v Tire Industry Research, povedal: "Podľa môjho názoru Continental skombinovala globálny strategický pohľad sa skvelými produkty a víziu trvalej udržateľnosti. Nový závod v Sumter, USA, ukazuje odhodlanie ku globálnej budúcnosti, keď stroj Hurricane demonštruje túžbu po zníženie, opätovnom použití a recyklácii surovín. A navyše, ich produkty pre osobné a nákladné vozidlá získavajú chválu od nezávislých organizácií a vozových parkov. "

"Sme veľmi radi za ocenenie Výrobcom pneumatík roku 2014," povedal Nikolai Setzer, člen predstavenstva Continental, zodpovedný za divíziu pneumatík. "Pretože pozornosť našej divízie pneumatík je v súčasnej dobe zamierenie na realizáciu Vízia 2025, nemohlo byť načasovanie lepší. Je to skvelé ocenenie pre náš globálny tím za úspešnú realizáciu nášho dlhodobého plánu rastu, ktorý zahŕňa aj rozšírenie možností testovanie našich špičkových produktov, procesov a technológií na najvyššej úrovni.

Tire Technology International Awards za inováciu a kvalitu je odmenou za úsilie v oblasti vývoja a výroby pneumatík. Redakciou Tire Technology International bol vypracovaný užší zoznam kandidátov na základe nominácií od čitateľov. Bol potom odovzdaný nezávislé porote zloženej z medzinárodných odborníkov na pneumatiky, ktorí hodnotili kandidátmi a vybrali víťaza. Ceny sú vyhlasované každý rok vo februári na ceremoniáli na veľtrhu Tire Technology Expo v Kolíne nad Rýnom.