Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

HDW2 COACH Continental Winter Bus Tire

Ľad ani sneh už Vás nezastaví

Continental ocenený za ContiLifeCycle závod v Hannoveri

Image

V februári 2014 odborný časopis "Tire Technology International" udelil zvláštne pochvalu spoločnosti Continental za recykláciu gumy; protektorovanie pneumatík pre nákladné vozidlá v ContiLifeCycle závodu v Hannoveri.

K hodnoceniu závodu ContiLifeCycle povedal člen poroty Joe Walter, profesor na University of Akron: "Využitie odrásané gumy už skôr používaných pneumatík by malo viesť k významnému zníženiu uhlíkovej stopy Continental a umožniť produkciu protektorovaných pneumatík ekologickým spôsobom. Táto iniciatíva recyklovať v rámci protektorovania bude prínosné pre spotrebiteľa i životné prostredie. "

"Sme potešení, že náš ContiLifeCycle závod bol menovaný Inováciou roka v oblasti výroby pneumatík," povedal Christian Sass, ktorý stojí protektorovanie pneumatík pre nákladné automobily a autobusy v spoločnosti Continental. "Považujeme to za potvrdenie toho, že s našou jedinečnou kombináciou recyklácie gumy a protektorovanie pneumatík pre nákladné automobily, sme pripravení pre trvalo udržateľné riešenie. Za dobu 18 mesiacov náš tím transformoval víziu inovatívneho protektorovanie a recyklácie gumy v realitu. Výsledkom je protektorovacie riešenie, ktoré je ešte udržateľnejšie a dosiahlo nové úrovne z hľadiska výkonu a vlastností produktu. "

Tire Technology International Awards za inováciu a kvalitu je odmenou za úsilie v oblasti vývoja a výroby pneumatík. Redakciou Tire Technology International bol vypracovaný užší zoznam kandidátov na základe nominácií od čitateľov. Bol potom odovzdaný nezávislé porote zloženej z medzinárodných odborníkov na pneumatiky, ktorí hodnotili kandidátmi a vybrali víťaza. Ceny sú vyhlasované každý rok vo februári na ceremoniáli na veľtrhu Tire Technology Expo v Kolíne nad Rýnom.