Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

HDW2 COACH Continental Winter Bus Tire

Ľad ani sneh už Vás nezastaví

ContiLifeCycle ™ po celom svete

Zákazníci po celom svete využívajú výhody ContiLifeCycle™. Zaujímavé sú naše aktivtiy v rámci ContiLifeCycle™? Pozrime sa na naše ContiLifeCycle expertmi v regiónoch EMEA, The Americas, Asia-Pacific (APAC).

Christian Sass, Director Retread Business Truck & Bus Tires EMEA:

Využíváme všetky naše znalosti z konštrukcie a výroby pneumatík v rámci nášho ContiLifeCycle závodu a tak dosahujeme nové úrovne, pokiaľ ide o výkonosť a vlastnosti výrobku. Výrobou obnovenej pneumatiky s vlastnosťami, ktoré sú na veľmi blízkej úrovni s novými pneumatikami, Pro Continental to znamená strategický krok a predznamenáva novú éru prenaše podnikanie. 

John Barnes, ContiLifeCycle Manager The Americas:

Práve teraz, máme viac ako 30 autorizovaných pdealerov ContiTread v Amerike. Naším cieľom je poskytovať našim  držiteľom licencií ContiTread kompletnú ponuku, ktorá umožňuje, aby obchodníci rozširovali svoje podnikanie v rámci prémiových produktov, strojárstva a technickej pomoci.

Joao Almeida, Head of Production and R&D Retread APAC:

S našou zavedenou výrobou predvulkanizovaných behúňov v Malajzii sme pripravení realizovať systém ContiLifeCycle v ázijsko-tichomorskej oblasti. Továreň je v prevádzke a zásobuje naše ContiLifeCycle partnermi v celej ázijsko-tichomorskej oblasti kvalitnými predvulkanizovanými behúne.

Philippe Barabinot, Head of Marketing Commercial Specialty Tires:

Vzhľadom k podielu asi 65 percent recyklovaného materiálu v našich pneumatikách v rámci Continental LifeCycle, budeme schopní ušetriť cca. 360 ton materiálu u nových pneumatík v roku 2014. Využitie takéhoto materiálu tiež znižuje cenu produktu. S pomocou zákazníkov toto vyššie využívanie recyklácie pomôže vo veľkom meradle znížiť počet pneumatík, ktoré vyžadujú likvidáciu a zaťažujú životné prostredie.