Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

New content item

Pripravte svoj vozový park na budúcnosť.

Slovinsko: Eurotek

slovenia_MFP_1436

Spoločnosť Eurotek Trebnje, d.o.o. bola založená v roku 1995. Ide o univerzálnu prepravnú spoločnosť zameranú na cestnú prepravu tovaru po celej Európe. S 250 vozidlami a 280 prívesmi zvládnu prepravu bežného nákladu pre všetky druhy odvetví: okrem iného papierenské, textilné, potravinárske a aj odvetvie pohonných hmôt. Ide tiež o špecializovanú prepravnú spoločnosť pre automobilový priemysel, ktorá prepravuje automobilové dielce a autá. Ich vozový park najazdí ročne v priemere 30 miliónov kilometrov.


Podľa riaditeľa údržby Damjana Robara je ContiPressureCheck™ pre nich dokonalým riešením, pretože si chcú nechať možnosť kontroly priamo u seba vo firme..


Ako by ste opísali kľúč k úspechu vo vašom odvetví?

Racionalizácia nákladov. Za posledných niekoľko rokov sme investovali enormné úsilie do zníženia spotreby paliva, pravidelnej údržby vozidiel a prívesov, zníženia sankcií za nekompatibilitu vozidiel s predpismi, vzdelávania vodičov v oblasti používania inteligentného tempomatu a pod.


Prečo ste sa zaujímali o riešenie monitorovania tlaku v pneumatikách?

S novým majiteľom sme venovali veľa práce oblasti pneumatík, k čomu sme boli donútení z dôvodu racionalizácie podnikania. Keďže máme vlastných ľudí, naším cieľom bolo zabezpečovať si kontrolu pneumatík svojpomocne. Preto systém ContiPressureCheck™ poskytuje pre váš vozový park dokonalé riešenie. Medzi výhody tohto systému patrí kontrola v reálnom čase, získavanie informácií v reálnom čase, ideálne opotrebovanie pneumatík a spotreba paliva. Keďže prezentácia systému sama osebe bola mimoriadne vydarená, o systéme samotnom sme vôbec nepochybovali.


Teraz, keď už systém ContiPressureCheck™ používate, čo sa vám na ňom páči? Aké hlavné výhody pre vás prináša?

Systém je mimoriadne užitočný vďaka monitorovaniu na diaľku v reálnom čase, možnosti diaľkovej kontroly vozového parku a okamžitého upozornenia, čo sa prejaví predovšetkým na spotrebe paliva. Už viac netreba čakať, kým kamión dorazí do dielne, kde sa skontrolujú všetky parametre. Hlavnou výhodou je vyšší počet prejdených kilometrov bez zbytočných zastávok.


Ako vám systém ContiPressureCheck pomáha v rozvoji firmy?

Systém poskytuje veľkú pomoc pri realizácii strategického cieľa našej spoločnosti – racionalizácii nákladov.

slovenia_MFP_1457

Odporučili by ste systém ContiPressureCheck?

Áno. (Alebo aj nie, ak by som sa nechcel podeliť o tajomstvo nášho úspechu.)


Ako by ste ohodnotili komunikáciu so zamestnancami spoločnosti Continental?

Doposiaľ prebieha naša spolupráca bez problémov.


Ako spoločnosť Continental vo všeobecnosti zvyšuje hodnotu vašej spoločnosti alebo prispieva k vášmu úspechu – napríklad prostredníctvom pneumatík, protektorovania alebo služieb?

Kompletný servis je prínosom pre naše podnikanie. Od pneumatík cez kontrolu tlaku až po teplotu.


Niečo na záver?

Len tak ďalej.