Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

Conti CrossTrac

Dva svety. Jedno riešenie.

Conti CrossTrac žijú dlhšie.

Najprv brúsenie. Neskôr protektorovanie. Pneumatiky Conti CrossTrac žijú dlhšie.

Prémiové zmesi, množstvo odborných znalostí a k tomu „cól“ kaučuku navyše. To je to, z čoho sú pneumatiky Conti CrossTrac vyrobené. A vďaka svojim robustným plášťom tieto pneumatiky vydržia dlhšie ako trvá životnosť jednej pneumatiky.

Štart

1. Trvanlivý plášť

Trvanlivý plášť vyznačujúci sa vynikajúcou štrukturálnou stabilitou predstavuje jeden z dôvodov, prečo sú pneumatiky Continental také úsporné. Viac kaučuku v kontaktnej oblasti koruny dodáva ďalšiu vrstvu ochrany a znižuje riziko defektov.

2. Mimoriadne stabilná pätka

Je vyrobená z osobitne stabilných zmesí na dosiahnutie výrazne nižšej únavy materiálu. Umiestnenie pätky zaisťuje optimálne rozloženie záťaže pri každom druhu zaťaženia.

ContiLifeCycle

Ste pripravení na protektorovanie? Vstúpte do ContiLifeCycle™.

Vyspelé riešenia protektorovania za tepla a za studena spoločnosti Continental zabezpečujú pridaný kilometrový výkon v druhom alebo dokonca aj v treťom živote. Bude to prospešné nielen pre váš rozpočet, ale aj pre životné prostredie – opätovným použitím plášťa pneumatiky sa šetrí energia a zdroje.

ContiRe™ – na dosiahnutie skutočne impozantného výkonu

Pneumatiky protektorované za tepla sa obnovujú od pätky po pätku. V rámci tohto procesu sa používajú rovnaké technológie ako pri nových pneumatikách Continental. Každá pneumatika ContiRe™ sa podrobuje dôkladným skúškam kvality a vzťahuje sa na ňu rozsiahla záruka.

Conti CrossTrac ContiTread

ContiTread™ – triezvy výpočet

Portfólio predvulkanizovaných behúňov Continental na protektorovanie za studena je založené na novej technológii pneumatík. Protektorovanie vykonáva sieť certifikovaných partnerov. Cieľom je zabezpečiť čo najvyššiu kvalitu výrobkov a procesov.


Získajte viac informácií o ContiLifeCycle™.