Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

Conti CrossTrac

Dva svety. Jedno riešenie.

Dva svety. Jedno riešenie.

Conti CrossTrac. Jednoducho pokračuje v ceste.

Conti CrossTrac tire line


Zložitá výzva. Kompetentné riešenie.

Nový rad Conti CrossTrac bol navrhnutý na základe najnovšej technológie nákladných pneumatík a dlhoročných skúseností spoločnosti Continental, a to s vedomím, že táto pneumatika musí vyhovieť požiadavkám najrôznejších aplikácií. Výsledkom je vyvážená stabilita s vynikajúcou odolnosťou, trakciou a tuhosťou pre náročné terénne podmienky, ako aj plynulý pohyb na ceste – línia pneumatiky je pružná a prispôsobivá presne podľa vašich požiadaviek. Navyše pri prémiových pneumatikách Conti CrossTrac môžete využívať výhody kompletného riešenia pre vašu firmu: Pneumatiky Conti CrossTrac dokonale vyhovujú riešeniam digitálneho monitorovania pneumatík ContiConnect™ a ContiPressureCheck™ od spoločnosti Continental. A keď sa opotrebujú, získajú v rámci ContiLifeCycle™ druhý život.

Conti CrossTrac HD3

Nezastaví ich kmitanie ani hrubý štrk

Pneumatiky Conti CrossTrac pri použití v teréne aj za náročných podmienok dokážu, že sú vďaka svojej vyššej odolnosti voči prasknutiu, roztrhnutiu a prerezaniu skutočné ťažné kone.

Conti CrossTrac HD3 Tread

Spoľahlivo spôsobilá na jazdu

Pneumatiky Conti CrossTrac dokonale vyhovejú všetkým vašim požiadavkám na cestné pneumatiky: poskytujú vysoký kilometrový výkon a zníženú spotrebu paliva.

Inteligentná tvrdým spôsobom. Vysoká trakcia a všestrannosť.

Trakčne optimalizované behúne so širokými drážkami obvykle vedú k väčšiemu a rýchlejšiemu opotrebovaniu na suchých spevnených cestách. Vďaka inovatívnemu profilu dezénu a najmodernejším zmesiam nová pneumatika Conti CrossTrac zabezpečuje maximálnu rovnováhu medzi vlastnosťami jamy a spevnenej cesty.

Conti CrossTrac HS3

Optimálny handling riadenej nápravy

Pneumatiky Conti CrossTrac HS3 disponujú optimalizovaným štvordrážkovým profilom s veľkými rebrami na vytvorenie vyrovnaného tlaku na celej stope dezénu. Vynikajúce oderuvzdorné vlastnosti sa neuveriteľným spôsobom prejavujú na spevnených cestách, ako aj na nespevnených povrchoch.

Conti CrossTrac HD3
Conti CrossTrac HD3 Tread Pattern

Spoľahlivá trakcia hnanej nápravy

Pneumatiky Conti CrossTrac HD3 poskytujú smerový profil na dosiahnutie výbornej odolnosti proti opotrebeniu pri jazde na ceste aj v teréne a trakcie.

Conti CrossTrac HT3
Conti CrossTrac HT3 Tread Pattern

Vysoký kilometrový výkon nápravy prípojného vozidla

Pneumatiky Conti CrossTrac HT3 sa vyznačujú mimoriadne robustným a voči oderu odolným dizajnom ramennej oblasti kvôli vyššej bočnej stabilite. Flexibilný stred behúňa sa prispôsobí všetkým povrchom a minimalizuje nebezpečenstvo pretrhnutia alebo prepichnutia.

Prírodný kaučuk. Aktívne uhlie.

1. Sadza proti zárezom

Charakteristický typ aktívnych sadzí v zmiešanej zmesi zabezpečuje pôsobivú odolnosť proti prerezaniu a stabilitu proti defektom.

2. Prirodzene odolná

Zvlášť vysoké množstvo prírodného kaučuku zaisťuje vynikajúcu pevnosť a odolnosť proti prasknutiu a roztrhnutiu.

3. Spojenie dvoch svetov

Zmiešanie rôznych zmesí určených pre korunu a pätku umožňuje vyváženie konfliktných aplikačných požiadaviek. Zmes pätky je optimalizovaná na dosiahnutie nízkeho valivého odporu, zatiaľ čo zmes koruny je zas určená na docielenie optimálnej trakcie.