Produkty pre nákladné vozidlá a autobusy

Conti CrossTrac
Construction Innovation Day 2018

Dva svety. Jedno riešenie.

Nové Conti CrossTrac.

Ak zápasíte s kameňmi a cestami, my vám budeme raziť cestu.

Údržba ciest, stavebníctvo, lesníctvo – doprava k staveniskám a po staveniskách môže byť náročná záležitosť. Na to, aby ste uspeli, budete potrebovať také vybavenie, ktoré funguje spoľahlivo na ceste aj v teréne každučký deň.

Drsné miesta. Dlhé jazdy. Conti CrossTrac. Jednoducho pokračuje v ceste.

Nový rad Conti CrossTrac bol navrhnutý na základe najnovšej technológie nákladných pneumatík a dlhoročných skúseností spoločnosti Continental, a to s vedomím, že táto pneumatika musí vyhovieť požiadavkám najrôznejších aplikácií.

Pri stúpaní úzkymi a kamennými cestami sa naozaj musím spoliehať na svoje pneumatiky. Ukázalo sa, že pneumatiky Continental Construction sú vďaka veľmi dobrej trakcii a vysokej odolnosti vynikajúcou voľbou z hľadiska mojich potrieb.

Giuseppe, vodič v spoločnosti Toscana Scavi S.r.l. so sídlom v Taliansku

Ste pripravení na protektorovanie? Vstúpte do ContiLifeCycle.

Vyspelé riešenia protektorovania za tepla a za studena spoločnosti Continental zabezpečujú pridaný kilometrový výkon v druhom alebo dokonca aj v treťom živote. Bude to prospešné nielen pre váš rozpočet, ale aj pre životné prostredie – opätovným použitím plášťa pneumatiky sa šetrí energia a zdroje.

Construction Innovation Days 2018, Málaga.

Novinka Conti CrossTrac určená na zmiešané použitie na ceste aj v teréne oslávila svoju premiéru na akcii Continental Construction Innovation Days 2018, ktorá sa konala od 17. do 19. apríla v Malage.

Prejdite na ďalšiu úroveň. Prostredníctvom digitálneho monitorovania pneumatík.

Podhustené pneumatiky sú hlavnou príčinou porúch, prestojov a skrátenej životnosti plášťa. Preto má overovanie správneho tlaku vzduchu a teploty kľúčový význam. Zoznámte sa s našimi riešeniami digitálneho monitorovania pneumatík ContiPressureCheck™ a ContiConnect™.

Nové Conti CrossTrac.