Tires

Pneumatiky

Wunderlich GmbH

New content item

30 rokov techniky Wunderlich pre BMW

Pred tridsiatimi rokmi začala spoločnosť Wunderlich vyrábať vysokokvalitné príslušenstvo pre motocykle BMW. Dnes ich vývojové oddelenie vytvára individuálne prispôsobené príslušenstvo, ktoré vylepší štandardné BMW na „vaše BMW“.


Filozofia

Wunderlich poskytuje zákazníkom vysokokvalitné produkty v kombinácii s dokonalým a osobným servisom, s cieľom povýšiť ich bežný motocykel na personalizovaný motocykel s vysokým komfortom a maximálnou aktívnou i pasívnou bezpečnosťou.

Vo Wunderlich sú preto na svoje výrobky nároční. Vyvíjajú diely s najvyššou dôkladnosťou a kladú dôraz na montáž, funkčnosť, praktickosť a ovládateľnosť. Očakávajú rovnakú svedomitosť i od svojich obchodných partnerov. Pokiaľ je to možné, výroba prebieha v Nemecku, pretože "Made in Germany" nie je len slogan - je to záväzok. Pokiaľ v Nemecku nenájdu vhodného partnera, výnimočne vyberú európskeho výrobcu. Osobne navštevujú každú spoločnosť a presviedčajú sa na mieste, že zamestnanci pracujú za sociálne prijateľných podmienok. Je nevyhnutné, aby v kontexte s ich spoločnosťou a produktmi nikto nebol sociálne znevýhodnený alebo dokonca zneužívaný.

Navštívte Wunderlich!

Spolupráca


2012: BMW S 1000 RR MAD MAX s TKC 80

Pre ďalšie informácie sa podívajte na webové stránky Wunderlich!

New content item (1)

2014: BMW R 1200 GS with TKC 80

Pre ďalšie informácie sa podívajte na webové stránky Wunderlich.

New content item (1)

2015: BMW R nine T with ContiRoadAttack 2 EVO

Pre ďalšie informácie sa podívajte na webové stránky Wunderlich!

New content item (1)
Príbuzné témy