Tires

Pneumatiky

AC Schnitzer

AC Schnitzer nadstandard

New content item

Z pretekárskej dráhy na cestu:

High-tech a vysokokvalitné príslušenstvo pre motocykle BMW.

 

V oblasti automobilového vývoja sa spoločnosť AC Schnitzer od roku 1987 sústreďuje na prenos technológií od pretekárskych vozidiel až po tuning vozidiel a vyhýba sa kompromisom, ktoré sú nutné pri výrobe veľkých sérií, a to bez toho, aby išlo hoci i o najmenšie obmedzenia týkajúce sa vhodnosti na každodenné použitie.
Celosvetovo rastúce požiadavky na vysokokvalitné a špičkové príslušenstvo pre motocykle BMW v súvislosti so zákazníckou službou nás privádzajú k preneseniu nášho technického know-how do oblasti motocyklov BMW.
Preto sme založili novú divíziu "AC Schnitzer Motorrad-Technik", ktorá sa oficiálne predstavila počas "INTERMOT 2000".

V Aachene zamestnáva spoločnosť AC Schnitzer tím 55 ľudí v novej budove AC Schnitzer so zameraním na vývoj a celosvetový predaj tuningových doplnkov a kompletných vozidiel AC Schnitzer.
Aby mohol zákazníkom ponúknuť rýchlu stopu na ich vytúžený motocykel BMW (alebo automobil), vytvoril AC Schnitzer celosvetovú predajnú sieť prostredníctvom oficiálnej distribučnej siete BMW.
Otázky, na ktoré odpovedal tím AC Schnitzer:

AC Schnitzer

Neuenhofstr. 160

52078 Aachen

Tel: 0241/56 88 300

www.ac-schnitzer.de

info@ac-schnitzer.de

Naša aktuálna spolupráca: BMW R nine T od AC Schnitzer

Spojenie medzi klasikou a modernou, rovnováha medzi tradíciou a novou technológiou - to všetko je súčasťou BMW R nineT. AC Schnitzer tak predstavuje rad HERITAGE pre vytvorenie vlastnej osobnej "Mademoiselle Ninette".

Ak chcete získať podrobný prehľad o inštalovaných súčiastkach, navštívte stránku AC Schnitzer - BMW R nine T.


New content item (1)

Video BMW R nine T by AC Schnitzer s ContiRoadAttack 2 EVO

Štart
Príbuzné témy